Relacja z II TURNUSU PÓŁKOLONII
22.08 poniedziałek rozpoczęliśmy II turnus Półkolonii "WAKACYJNA PAUZA - Przygoda Atrakcje Uśmiech Zabawa Aktywność". W dniu dzisiejszym aura powitała nas deszczem, więc zaraz po wspólnej modlitwie podzieleni na grupy udaliśmy się do Muzeum Wadowickiego na warsztaty muzealne oraz pouczający wykład o Wadowicach. Zajęcia sportowe odbywały się na sali gimnastycznej graliśmy w piłkę, w gry ruchowe, zbijanego. Najmłodsze grupy wykonały piękne pocztówki z wakacji.Po obiedzie przestało padać i wszystkie grupy spędzały resztę dnia na świeżym powietrzu.
 
Półkolonia - dzień II
Dzisiaj słoneczko przywitało nas radośnie więc zaraz po modlitwie udaliśmy się na zajęcia sportowe. Część grup udała się do Parku Miejskiego gdzie grali w zdobywanie flagi, w miejskie podchody. Część uczestników grała w piłkę nożną, w zbijaka, w twister-a w siatkówkę.Najmłodsze grupy odbyły pogadankę w plenerze z policjantką asp.szt.Małgorzatą Hombesch o różnych zagrożeniach z którymi mogą się spotkać na co dzień , o narkotykach itp.
 
 
 
 
Dzień trzeci zapowiadał się bardzo fantastycznie ..... Zaraz po wspólnej modlitwie podzieleni na grupy udaliśmy się na KP Delfin na basen oraz do Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach.Na basenie w wodzie nie było końca, chłapanie gra w piłkę , zjeżdżalnia .....Szkoda że godzina tak szybko minęła :(. W PSP Wadowice czekała na nas prawdziwa niespodzianka - pokaz sprzętu pożarowego, samochodów strażackich. Dzieci chętnie zakładały strój strażacki :) Jednej grupie udało się zobaczyć jak strażacy wyjeżdżali do akcji :) Oczywiście każdy mógł spróbować lania wodą z węża strażackiego :) Dzisiejszy dzień minął wspaniale :)