Z Wadowic do Poznania
Stało się!

Jesteśmy dumni z tego, iż wychowanek naszego klubu zasilił szeregi czołowego klubu w Polsce. Kacper DURDA, bo o nim tu mowa podpisał dwuletni kontrakt z Lechem Poznań. Po krótkim przystanku i występach w drużynie juniorów młodszych Wisły Kraków (wypożyczenie) Kacper w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy poznańskiego Lecha.

"Lech Poznań mocno zainteresował się naszymi zawodnikami. Na liście ich życzeń jest jeszcze jeden zawodnik, a kilku innych obserwują. Bardzo nas to cieszy, że tak utytułowany Klub i słynący z tak niesamowitych transferów zainteresował się chłopcami z naszego Klubu. To kolejny Klub z ekstraklasy. Gdyż współpracujemy dość mocno z Zagłębiem Lubin i trochę z Wisła Kraków. Wszystko to stwarza doskonałe warunki do wybicia się dla naszych zawodników.  Kacper jest typem pracusia. W młodzikach się jeszcze nie wybijał. Byli wtedy lepsi od niego zawodnicy. Ale poprzez swoja inteligencję i ogromną pracę doszedł do Lecha. Wierzę że to tylko kolejny etap. Kacper wybije się bardzo wysoko" - Karol Habrzyk.
 
Kacper występuję już w meczach swojej nowej drużyny. A w swoim debiucie zapisał na swoje konto pierwszą bramkę w biało-niebieskim trykocie.