Dodatkowe zajęcia

We współczesnych rozgrywkach piłkarskich, które stały się mocno fizyczne, napastnicy coraz częściej stają oko w oko z rosłymi i przeważnie mającymi przewagę liczebną obrońcami. Tę nierówną walkę można wygrać tylko dzięki zaskakującym zmianom kierunku biegu, pomysłowym kombinacjom i perfekcyjnemu dryblingowi. Nie da się ukryć, iż w obecnym czasie każdy piłkarz musi być dobrym dryblerem. Nie można jednocześnie zapomnieć, iż drybling nie może stać się celem samym w sobie. Wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom wprowadzamy treningi techniczne, w czasie których doskonalić będziemy zwody piłkarskie i panowanie nad piłką. Zajmiemy się tym po mistrzowsku:) 

Zapraszamy naszych zawodników na zajęcia, które odbywać się będą w każdą środę w godz. 16.00-17.00. Sala w Szkole Podstawowej nr 4 w Wadowicach, ul. Słowackiego 2.

Startujemy od 7 lutego 2018 r.

 

Aktualizacja #1

Kochani, pogoda jak jest każdy widzi. Niestety nasz trener prowadzący dodatkowe zajęcia rozchorował się. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe dwa treningi tzn. dzisiejszy i przyszłotygodniowy. Jak tylko trener Michał wróci zdrowy, to wznowimy zajęcia. Oczywiście poinformujemy Was o tym na naszej stronie. A tymczasem pozostało doskonalić, to co pokazywał podczas pierwszego treningu.

Aktualizacja #2

Trener zdrowy, można przystąpić do działania. Tak więc wznawiamy od jutra (14 marca) zajęcia "kontrolowanego panowania nad piłką". Ciekawe jak odrobiliście zadanie postawione na ostatnim treningu. Do zobaczenia!!!