PUKS Karol Wadowice - AS Progres 2002 Kraków    1:7

WOLANIA Wola Rzędzińska - PUKS Karol Wadowice    1:3

Bramki: Tomasz Stawowy - 2, Dawid Sarnecki -1.

TARNOVIA Tarnów - PUKS Karol Wadowice    2:2

Tabela Małopolskiej Ligii Młodzików po 7. kolejkach dostępna tu.

OKRĘGOWA LIGA ŻAKÓW
PUKS Karol Wadowice I - Beskid Andrychów    15:2

Chłopcy pierwszej drużyny Żaków w swoich pierwszych czterech meczach ligi okręgowej strzelili 55 bramek i liderują tabeli rozgrywek Żaków.

Orzeł Ryczów - PUKS Karol Wadowice II    5:7

Bramki: Karol Szymuś - 3, Jan Chowaniec - 2.

W dniu 1.10.17 druga drużyna naszych Żaków udała się na mecz z druźyną Orła Ryczów. Od 5. minuty meczu prowadziliśmy 1:0, niestety druźyna przeciwna wyrównała stan rywalizacji. Zespół stworzył w tej połowie sporo sytuacji bramkowych, a gra podobała się kibicom. Bramki które traciliśmy były wynikiem braku w kryciu i złego ustawienia. Zespół Ryczowa grał długim podaniem od bramki i liczył na szybkość swoich zawodników. W drugiej połowie widać było lepsze krycie przeciwników.

Trener po meczu: jestem zadowolony z przebiegu gry, bo jak powtarzam w tym wieku zespół ma się uczyć grać, a nie wybijać piłki. Mam nadzieje, że gra ze starszymi kolegami zaprocentuje na przyszłość.

Wynik końcowy 7:5 dla Orła Ryczów.

Kilka zdjęć z meczu do obejrzenia w klubowej galerii.

Tabela Ligi Żaków po 4. kolejkach dostępna tu.