MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
PUKS Karol Wadowice - AP Profi Zielonki    0:7

I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW
Skawa Wadowice - PUKS Karol Wadowice II    0:7

Bramki: Kacper Budek - 2, Miłosz Dębski - 1, Karol Wenda -1, Wiktor Targosz - 1, Jan Karcz -1, Mateusz Stawowy - 1.

II LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW
Wikliniarz Woźniki - PUKS Karol Wadowice III    2:7

LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW
PUKS Karol Wadowice I - Korona Skawinki    1:9 (0:3)

Bramka: Artur Górski

W 6. kolejce nasza pierwsza drużyna Orlików drużyna zmierzyła się z zespołem ze Skawinek. Do 20. min. meczu wynik był sprawą otwartą. Korona prowadziła 0-1 mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramek po kontratakach. Decydująca okazała się końcówka pierwsze i początek drugiej połowy kiedy szybko straciliśmy 3-4 bramki i mecz został rozstrzygnięty. W drugiej połowie Korona zaprezentowała niesamowity jak na rocznik 2007 futbol, grając bardzo dojrzale z rozwagą budując akcje od bramkarza. Próbowaliśmy nawiązać walkę, momentami nam się to udawało i stworzyliśmy kilka ciekawych akcji, ale to było o wiele za mało na świetnie dysponowanego przeciwnika. Zespół ten gra w podobnym zestawieniu 4. rok i było to widać na boisku szczególnie w automatyzmach w zachowaniach poszczególnych zawodników.

Komentarz trenera po meczu: "Mecz ten był bardzo dobrą lekcją zarówno dla zawodników jak i dla mnie. Chłopaki dawno nie zaznali smaku porażki. Myślę, że ten mecz dał nam dużo do myślenia i będzie dobrym bodźcem do dalszej pracy. Uważam, iż sprawdzi się powiedzenie że człowiek uczy się więcej doznając jednej porażki niż gdy kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Reakcja drużyny była bardzo pozytywna, frekwencja na treningach bardzo wysoka. Pozostało nam 5 meczy, aby pokazać dobry futbol doskonale się przy tym bawiąc. Po lidze będziemy mieli mnóstwo czasu na poprawę jakości gry indywidualnie jak i całościowej organizacji zespołu, aby na wiosnę pokazać jak ogromny postęp poczyniliśmy. Odnośnie zespołu przeciwnego czapki z głów przed trenerem.W wieku 9-10 lat rzuty rożne grane z "wyblokami" czy "szuflady" w bocznych sektorach. Brawo Panie Trenerze."