W mijający weekend swoje mecze ligowe rozegrało 6 naszych drużyn ligowych.

PUKS Karol Wadowice - Tarnovia Tarnów    1:2

PUKS Karol Wadowice - Sokół Stary Sącz   2:3

Bramki: Karol Kozieł - 2

MAŁOPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW
PUKS Karol Wadowice - AP Wisła Czarny Dunajec    1:2

W meczu 5 kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików zespół Karola podejmował u siebie Wisłę Czarny Dunajec. Gospodarze od początku meczu przejęli inicjatywę, wykonywali więcej podań i konstruowali ładne akcje, jednak to Wiślacy strzelili pierwszego gola w tym meczu. Bramka "do szatni" spowodowała ze zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 2:0. Druga połowa to jeszcze większa dominacja Karola, jednak mimo wielu akcji podbramkowych, udało się zdobyć tylko 1 bramkę. To już kolejny mecz kiedy zespół Karola Wadowice nie pozwala przeciwnikom w drugiej połowie oddać celnego strzału, jednak sam nie potrafi strzelić wystarczająco dużo bramek.

Zbigniew Pytlowski: "Musimy być cierpliwi. Do stylu i jakości gry nie można mieć zastrzeżeń,  musimy poprawić tylko szczegóły i myślę,  że będziemy cieszyć się ze zwycięstw."

Bramki: Mateusz Stanek - 1

I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW
D&R Unia Oświęcim - PUKS Karol Wadowice   12:0

II LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW
PUKS Karol Wadowice - Gronie Zagórnik    4:5

W dniu 11.09.2017 r. nasza III grupa młodzików podjęła na własnym boisku rywala z Zagórnika. Po pierwszej połowie, w której dopadł nas deszcz nasi zawodnicy pewnie wygrywali 3:1. Jednak po przerwie coś się popsuło i nasza gra obronna mocno się pogorszyła. Niewątpliwie miała na to wpływ absencja naszego podstawowego obrońcy - Sebastiana Góry. Chłopaki podjęli jeszcze walkę i przy stanie 3:3 zdołali strzelić bramkę. Lecz w ciągu ostatnich 10 minut meczu, to goście strzelali bramki. Po błędzie jednego z naszych obrońców i faulu na napastniku rywali zespół przyjezdny ustalił wynik spotkania z rzutu karnego.

Trener Michał Bazarnik o meczu: Moi podopieczni w czasie tego meczu pokazali się z dwóch różnych stron. W pierwszej połowie zagrali bardzo dobre zawody, pewnie ją wygrywając (mogliśmy prowadzić nawet 5:1), lecz w drugiej połowie czegoś zabrakło i niestety musieliśmy pożegnać się z wygraną. Mimo wszystko było widać dużo pozytywów i postaramy się w następnym meczu o lepszy rezultat.

Bramki: Mazur Maciej - 2, Sołtys Jakub - 1, Borys Cibor - 1.

OKRĘGOWA LIGA ŻAKÓW
PUKS Karol Wadowice I - Orzeł Ryczów    16:1

Progres Andrychów I - PUKS Karol Wadowice II    16:0

W dniu dzisiejszym drużyna Karola pojechała na mecz do Andrychowa aby rozegrać mecz z drużyną Andrychów Progress I. W I połowie drużyna Karola była lekko zestresowana. Starsi przeciwnicy wykorzystywali swoje walory fizyczne oraz doświadczenie w lidze i regularnie zdobywali bramki. Po przerwie nasz zespół zagrał agresywniej, mniej bojaźliwie, co zaowocowało sytuacjami bramkowymi. Po przegranym meczu trener Karola powiedział, że tylko ciężka praca i zaangażowanie w 100% na treningu przyniosą efekty. Trener drużyny przeciwnej powiedział po meczu, że drużyna ma przed sobą przyszłość oraz że gra ze starszymi drużynami zaowocuje w przyszłości. Trener Karola dodaje, że jest zadowolony z postawy chłopców w drugiej połowie i wierzy, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Podkreśla, że głównym celem drużyny na tym etapie jest gra i nauka.