PUKS Karol Wadowice - Dunajec Ostrowsko    1:3

MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY
MOSiR Bochnia - PUKS Karol Wadowice    3:2

Trampkarz - IV klejka

Mecz zaczęliśmy z wysokiego C - w drugiej minucie meczu na 1:0 strzela Konrad OLEŚ. Mecz w tej części bardzo wyrównany. Bramkę na 1:1 straciliśmy po sporym błędzie naszej obrony. Do przerwy 1:1.  Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i spotkanie było bardzo wyrównane. Niestety kolejne nasze błędy doprowadziły do straty dwóch bramek. Po utracie trzeciej bramki trener dokonał roszad w zespole. Przyniosły one zamierzony skutek w postaci bramki strzelonej przez Karola KOZIEŁA. Niestety ma więcej nie starczyło czasu.

Trener Łukasz KONEFAŁ po meczu:

"Niestety albo brakło nam dziś szczęścia, albo ciążyło nad nami jakiś fatum. Pozostaje pracować dalej, bo to zawsze przynosi dobre efekty. W mojej ocenie chłopcy mają ogromny potencjał, który musimy z nich wydobyć".

Bramki: Konrad OLEŚ, Karol KOZIEŁ.

MAŁOPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW
AS Progres Kraków - PUKS Karol Wadowice    2:0

W dniu dzisiejszym zespół młodzików PUKS Karola Wadowice wybrał się na mecz ligowy do Krakowa, gdzie rywalizował z miejscowym Progresem. Początek meczu to przewaga gospodarzy. Już po pierwszym kwadransie zespół Progresu prowadził 2:0. Po drugiej bramce mecz się wyrównał, a zespoły wymieniały cios za cios. Druga połowa to ewidentna przewaga Karola, jednak mimo wielu groźnych sytuacji nie udało się pokonać bramkarza Progresu.

Zbigniew Pytlowski:
"Gdyby za styl gry oraz wrażenia były przyznawane punkty, powinniśmy zgarnąć pełną pulę. Niestety futbol bywa okrutny i mino przewagi nie udaje się czasami zdobyć nawet bramki."

Kilka zdjęć z tego wydarzenia do obejrzenia w klubowej galerii.

I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW
PUKS Karol Wadowice - Fablok Chrzanów    1:8

Mecz z Fablokiem Chrzanów, to dla naszego zespołu kolejne cenne doświadczenie. W związku z tym, że realizujemy nakreślone cele szkoleniowe chcemy od każdego rywala wyciągnąć jak najwięcej. Choć zespół z Chrzanowa raczej będzie w czołówce ligi martwi spora ilość straconych bramek. Pracujemy jednak dalej żeby w kolejnych meczach poziom naszej gry był wyższy.