Kontakt telefoniczny: kierownika sekcji Daniel Adamczyk 886624817
Grupa Olimpijska I PON. 16-18.00, WT 16.00-18.00, czw 16.00-18.00
1 |
Dyduch Natalia |
2 |
Gajczak Małgorzata |
3 |
Kowalski Wojciech |
4 |
Rybski Mikołaj |
5 |
Łozińska Małgorzata |
6 |
Wacław Daria |
7 |
Podlipni Maja |
8 |
Teluk Amelia |
9 |
Balon Katarzyna |
10 |
Pyka Małgorzata |
11 |
Frączek Aleksandra |
12 |
Sarapata Julia |
13 |
Talaga Weronika |
14 |
Kubata Justyna |
Grupa Olimpijska II PON 16.00-17.00,WT 17.00-18.00, czw 17.00-18.00
1 |
Rybska Anna |
2 |
Stopa Kacper |
3 |
Jucha Antoni |
4 |
Pacułt Nikodem |
5 |
Grabowska Maja |
6 |
Puchała Aurelia |
7 |
Kasprzycka Oliwia |
8 |
Kawa Sandra |
9 |
Kryjak Aleksandra |
10 |
Kurowska Martyna |
11 |
Kurowska Wiktoria |
12 |
Krukowski Mirosław |
Grupa I ŚR, PT 16.00-17.00 ADAM MATUŁA
1 |
SURMA Martyna |
2 |
KAWIAK Lena |
3 |
KARP Franek |
4 |
KARP Wojtek |
5 |
GIZA Ewelina |
6 |
KUBATA Kinga |
7 |
Sławomir Chowaniec |
Grupa II WT , CZW 16.00-17.00 KUBA PROROK
1 |
Pasternak Katarzyna |
2 |
Woźniak Nikola |
3 |
Jurczak Wiktoria |
4 |
Kręcioch Paweł |
5 |
Kowalczyk Gabriel |
6 |
Pyrek Julianna |
7 |
Hojka Emilia |
8 |
Piętoń Lena |
9 |
Kwarciak Bartek |
10 |
Kwarciak Aleksandra |
11 |
Moskała Patryk |
12 |
Niedziela Karol |
Grupa III PON 16.00-17.00, ŚR 19.00-20.00 ADAM MATUŁA
1 |
Julia Cichoń |
2 |
Julia Dokupil |
3 |
Łukasz Domagała |
4 |
Szymon Bryzek |
5 |
Mateusz Domagała |
6 |
Karolina Kuzianik |
7 |
Patryk Młynarczyk |
8 |
Martyna Moskała |
9 |
Hubert Spisak |
10 |
Zuzanna Osolińska |
11 |
Adrian Krukowski |
12 |
Oliwia Kręcioch |
13 |
Otylia Ćwiękała |
GRUPA IV WT,CZW. 17.00-18.00 KUBA PROROK
1 |
Kołodziejczyk Jakub |
2 |
Korzeniowski Paweł |
3 |
Siwula Leon |
4 |
Surma ALEKSANDRA |
5 |
Turek Emilia |
6 |
Kowal Bartłomiej |
7 |
Lach Julia |
8 |
Szymuś Karol |
9 |
Cholewa Franciszek |
10 |
Cholewa Jan |
Grupa V WT 18.00-19.00 , CZW 18.00-19.00 KUBA PROROK
1 |
Polak Oskar |
2 |
Jaromin Dawid |
3 |
Żurek Przemysław |
4 |
Wożniak Nikodem |
5 |
Suchanek Anna |
6 |
Głowacka Oliwia |
7 |
Durbas Filip |
8 |
Baran Daniel |
9 |
Polak Oliwia |
10 |
Kolber Oliwier |
11 |
Kuzianik Krystian |
12 |
Ogiegło Dawid |
13 |
Durbas Joanna |
14 |
Bartuś Konrad |
Grupa VI WT 18.00-19.00 , CZW 18.00-19.00 KUBA PROROK
1 |
Pindel Przemysław |
2 |
Bryzek Michał |
3 |
Sparzyński Kamil |
4 |
Patryk Szarnicki |
5 |
Walczak Magdalena |
6 |
Król Wiktoria |
7 |
Rajda Oliwia |
8 |
Kryjak Kuba |
9 |
Martyniak Oliwier |
10 |
Martyniak Gabrysia |
11 |
Kręcioch Karol |
12 |
Zajda Zofia |
13 |
Odrobina Maja |
Grupa VII ŚR 18.00-19.00, PT 17.00-18.00 ADAM MATUŁA
1 |
Wojciech Jurczak |
2 |
Bartłomiej Paździora |
3 |
Bartłomiej Putyra |
4 |
Maciej Rosenstrauch |
5 |
Igor Zemanek |
6 |
Bartłomiej Herma |
7 |
Julia Pawłowska |
8 |
Katarzyna Sołtys |
9 |
Jakub Mostowik |
Grupa NABOROWA PT 18.00- 19.00 ADAM MATUŁA
1 |
Zofia Jędrzejowska 2013 |
2 |
Karolina Ochman 2011 |
3 |
Jan Wolak 2014 |
4 |
Oliwia Jucha 2014 |
5 |
Natalia Kurowska 2014 |
6 |
Gabriela Odrzywolska 2014 |
7 |
Paulina Moskała 2013 |
8 |
Krzysztof Kazimierczak 2010 |