Chwalimy się

Szanowni Państwo czas na to, aby pokazać "indywidualne" osiągnięcia naszych zawodników.

• DYRGA Jakub - bramkarz, drużyna trampkarzy rocznik 2003.

Postawa Jakuba w rozgrywkach małopolskiej ligi trampkarzy została dostrzeżona przez trenerów prowadzących drużynę małopolski w tej kategorii rozgrywkowej. Jakub otrzymał powołanie na zgrupowanie drużyny trampkarzy, które będzie zorganizowane w dniach 11-17 lutego 2018 r. Gratulujemy.

Szczegóły przedsięwzięcia: POWOŁANIA (R. 2004 I 2003) NA ZGRUPOWANIE DO MAKOWA PODHALAŃSKIEGO

• STANEK Mateusz - napastnik, drużyna młodzików rocznik 2005.

To już kolejne powołania dla naszego zawodnika, który w kolejnym turnieju potwierdził swoje wysokie aspiracje. W Międzynarodowym Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zabrze Mateusz zdobył koronę Króla strzelców, natomiast drużyna Małopolskiego ZPN wygrała w całym turnieju.

Szczegóły tego przedsięwzięcia oraz relacje zdjęciowe:

1. REPREZENTACJA MAŁOPOLSKI (R. 2005) NAJLEPSZA W ZABRZU
  2. MOSiR Zabrze
  3. Galeria

Tydzień wcześniej drużyna małopolskich młodzików uczestniczyła w polsko-czesko-słowackim turnieju "Młode Talenty". W drużynie Małopolski oczywiście nie mogło zabraknąć Mateusza. Tam tez udało się coś strzelić:) Drużyna Małopolski zajęła w tym turnieju drugie miejsce ustępując tylko drużynie reprezentującej Ślaski ZPN.

1. DRUGIE MIEJSCE REPREZENTACJI MZPN (ROCZNIK 2005) W SŁOWACKIM TURNIEJU
  2. Śląski Związek Piłki Nożnej
  3. Śląski Związek Piłki Nożnej 2
  • PODLIPNI Kacper - bramkarz, drużyna młodzików rocznik 2005.

Jak mówił trener Zbyszek PYTLOWSKI, Kacper wywalczył sobie miejsce w drużynie Małopolskich młodzików po turnieju Clico Cup w Zawoi. W naszej opinii, walczył o nie przez całą rundę jesienną, a występem w Zawoi potwierdził tylko swoje aspiracje. Rywal, w drodze do pierwszego składu przedni - życzymy powodzenia i kolejnych powołań.