Turniej piłkarski dla rodziców - aktualizacja 12.12.2017

Od poniedziałku 13 listopada startują rozgrywki piłki nożnej halowej dla rodziców  dzieci z PUKS KAROL Wadowice.

Zgłoszenia do czwartku 9.11.2017 godz 20:30! na maila karol.habrzyk(małpa)gmail.com lub telefon 691 859 403.

Zasady rozgrywek:

Projekt dopiero jest w trakcie tworzenia. Na ten moment przybiera poniższy model. po zakończeniu mamy zamiar podsumować rozgrywki i wystartować w doskonalszej formie. Bardziej ubogaconej w grę.

W czwartek 9 listopada rozlosujemy pary.

Start rozgrywek 13 listopada o godzinie 20:00 na sali SP4.

Pierwszy etap to system pucharowy. Po każdym meczu wygrany przechodzi dalej a przegrany odpada z rozgrywek. System pucharowy będzie obowiązywał do wyłonienia 3-4 drużyn.  Kiedy dotrzemy do tego etapu nastąpi kolejny: finał - mecze każdy z każdym.

Mecze w każdy poniedziałek o godz. 20:00 na sali SP4!

Zasady gry:

• obowiązują przepisy piłki nożnej futsalowej. (najważniejsze to - zakaz gry wślizgami i barkami).
  • gra 5 zawodników w tym bramkarz. Pozostali są rezerwowymi. Nie ma górnego limitu ilości zawodników. Dolny to 5 osób.
  • mogą grać wyłącznie ojcowie zawodników, w uzasadnionych przypadkach wujkowie (ale 35 lat i więcej - posiadający dzieci). Nie mogą grać bracia!
  • w drużynie grają rodzice dzieci z jednej grupy. Łączyć się mogą rodzice dzieci z grup Piłkarskiego Przedszkola i ewentualnie grup naborowych.
  • czas gry - 80 minut. Mecz startuje o godzinie 20:10 (od 20:00 czas na rozgrzewkę) i trwa do 21:30. Dopuszcza się ustalenie w pomiędzy drużynami przerw w grze.
  • drużyny delegują sędziego stolikowego - po jednym z każdej - którzy będą obsługiwać zegar (po przeszkoleniu).
  • na etapie pucharowym nie ma sędziego - liczymy, że drużyny potraktują to jako zabawę i integrację i bez problemu rozstrzygną każdą sporną sytuację. Sędzia będzie dopiero na etapie finałowym.