W weekend grały ligi wojewódzkie - aktualizacja.

Niestety solidarnie wszystkie grające wczoraj w lidze wojewódzkiej zespoły Karola Wadowice doznały porażek.

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
PUKS Karol Wadowice - Garbarnia Kraków    0:2

Juniorzy młodsi PUKS Karol Wadowice w 2 kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych zmierzyli się na boisku w Tomicach z zespołem Garbarni Kraków. Był to pierwszy w tym sezonie mecz naszych juniorów na własnym obiekcie. Liczyliśmy na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, ale niestety i tym razem musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Podopieczni trenera Michała Miarki odnieśli drugą porażkę w sezonie. Wynik został otwarty w 31 minucie. Mocne podanie piłki wzdłuż bramki przeciął nasz bramkarz, Łukasz Kubera. Niestety wprost pod nogi jednego z przeciwników, który z bliska wpakował piłkę do bramki. Druga bramka wpadła nam na początku drugiej połowy, po rzucie karnym podyktowanym za faul w polu karnym. Najlepsza akcję do zdobycia bramki zespół juniorów przeprowadził w końcówce spotkania, ale piłkę na rzut rożny sparował bramkarz gości. Wciąż czekamy na pierwsze zwycięstwo zespołu w lidze.

Komentarz trenera Michała Miarki po spotkaniu z Garbarnią: "Chłopcy zostawili całe serce na boisku. Oczywiście nie możemy być zadowoleni z wyniku, jako sportowcy chcemy wygrywać. Natomiast krok po kroku ta drużyna idzie do przodu. W tym meczu zabrakło nam niewiele do korzystnego rezultatu. Jest jeszcze wiele do poprawy w naszej grze, ale pojawiły się również pozytywy na których będziemy bazować w kolejnych spotkaniach".

MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY

PUKS Karol Wadowice - KS Unia Tarnów    2:4

Szkoda naszych trampkarzy, wynik nie odzwierciedlał wydarzeń na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, niestety w drugiej połowie straciliśmy jeszcze 3 bramki strzelając tylko 1. Przy takim obrocie sprawy nie było mowy o dobrym wyniku.

Obie bramki dla naszych trampkarzy strzelił Tomasz STAWOWY

MAŁOPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW
Dunajec Nowy Sącz - PUKS Karol Wadowice   3:1

Wyjazdowy mecz z zespołem Dunajca Nowy Sącz stał na bardzo wyrównanym poziomie. Zawodnicy obu drużyn stworzyli sobie po kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Jednak to zespół gospodarzy zdołał częściej umieszczać piłkę w siatce. A kto ją częściej pakuje w bramkę przeciwnika ten wygrywa spotkanie.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy, wszystkie bramki zostały strzelone w drugiej połowie meczu.

Bramka: Mateusz Stanek

Komentarz trenera Zbigniewa Pytlowskiego, był krótki ale treściwy:
"W dzisiejszym spotkaniu zawiodła nas organizacja gry oraz skuteczność"

Udział naszych drużyn w II kolejce lig wojewódzkich dobitnie obrazuje zdjęcie wykonane w szatni zespołu młodzików po zakończonym meczu w Nowym Sączu.